Časopis La Letta N 16°

€4.40

Nové vydanie magazínu La Letta vás zoznámi s Kamilou Boudovou, revolucionárkou v rámci zmysluplnej módy, iránskou novinárkou Asieh Amini, ktorá stojí za hnutím „Stop kameňovaniu navždy.“ Nechajte si vysvetliť pojem „Quiet luxury“, nazrite do dizajnérskeho ateliéru Cecilie Bahnsen, kde naša redaktorka strávila stáž. Čo je lepšie na spanie tencel či bavlna? Ako si zútulniť domov jednoduchými trikmi od interiérového štúdia Jinne a návšteva u herečky Camille Razat, vás inšpiruje novým pohľadom na bývanie.

Balans a rovnováha podľa Dady Zvalo a narcismuz, ako rana traumatizovanej duše, nájdete v rubrike Duša. Uzbekistan, nevšedný Londýn a reálny život na Bali, vám predstaví Šárka z Help by Sarah.

Jarné vydanie kúpite v stánkoch Mediapress na Slovensku a v Čechách cez sieť PNS. Časopis si môžete objednať aj domov. Pri objednaní ročného tlačeného predplatného vám pribalíme kozmetický darček od prírodnej značky Marina Miracle – čistič na pleť Sweet & Creamy Oil Cleanser 50ml, ktorá hĺbkovo čistí pleť vďaka fermentom z alfalfa klíčkov. Enzýmy a vitamíny pleť vyživia a očistia.

Objednajte si predplatné a nájdite La Letta magazín vo vašej poštovej schránke v špeciálnej cene.

Buy this

Kliknite na tlačidlo "Buy this" a nové číslo časopisu La Letta príde priamo do vašej schránky alebo emailu.

Copy product URL
€4.40

Časopis La Letta N 16°

Buy this